A.P. Outlet

Fashion Center

Strona głównaBlog – Kendall Jenner

Kendall Jenner

Urodzona 3 listopada 1995 roku w Los Angeles, Kendall Nicole Jenner robi zawrotną karierę w modelingu.

Najstarsza z córek Kris i Bruce’a Jennera debiutowała w słynnym show „Z kamerą u Kardashianów”, pojawiała się też gościnnie w innych produkcjach telewizyjnych (serial „Hawaii Five-O”). Jednak począwszy od 2009 roku, skupiła się na modelingu, dając klanowi Jenner – Kardashian, szansę na zaistnienie w mediach innych niż tabloidy i plotkarskie portale internetowe.

Kariera modelki

Karierę Kendall Jenner w zawodowym modelingu zapoczątkował kontrakt podpisany w lipcu 2009 roku z agencją Wilhelmina Models. Pierwszą profesjonalną kampanią, w której Kendall wzięła udział była kampania „Rocker Babes With A Twist” z przełomu 2009 i 2010 roku. Do końca 2012 Jenner zdążyła pojawić się w Teen Vogue, Kiss, Elle i kilku wielu innych znanych magazynach.

We wrześniu 2011 roku wzięła udział w jednym z pokazów na New York Fashion Week.

Jej kariera nabrała tempa w roku 2014, kiedy to pojawiła się na światowych wybiegach w kreacjach takich marek, jak Marc Jacobs, Giles Deacon i Karl Lagerfeld oraz Chanel i Givenchy.

W czasie Nowojorskiego Tygodnia Mody, organizowanego we wrześniu 2014, prezentowała na wybiegach kreacje m.in. Donny Karan, Diane Von Furstenberg i Tommy’ego Hilfigera.

Wszystko wskazuje na to, że Kendall Jenner stopniowo umacnia swą pozycję w światowym modelingu.

Źródło: en.wikipedia.org

Polecamy

Nasz blog

Kendall Jenner

Urodzona 3 listopada 1995 roku w Los Angeles, Kendall Nicole Jenner robi zawrotną karierę w modelingu. Najstarsza z córek Kris i Bruce’a Jennera debiutowała w słynnym show „Z kamerą u Kardashianów”, pojawiała się też gościnnie w innych produkcjach telewizyjnych (serial „Hawaii Five-O”). Jednak począwszy od 2009 roku, skupiła się na modelingu, dając klanowi Jenner – …

Miranda Kerr i odzież Mango

Na polskim rynku można się spotkać z coraz większą ilością sklepów znanych, światowych marek. otwierają one swoje sklepy i butiki w dużych miastach oraz na terenie dużych centrów handlowych. Dzięki temu Polki mają okazję kupować ubrania znanych marek i odzież od znanych producentów. Jedną z lepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce jest marka Mango. Butiki …