A.P. Outlet

Fashion Center

Strona głównaBlog – Miranda Kerr i odzież Mango

Miranda Kerr i odzież Mango

Na polskim rynku można się spotkać z coraz większą ilością sklepów znanych, światowych marek. otwierają one swoje sklepy i butiki w dużych miastach oraz na terenie dużych centrów handlowych. Dzięki temu Polki mają okazję kupować ubrania znanych marek i odzież od znanych producentów. Jedną z lepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce jest marka Mango. Butiki i sklepy odzieżowe tej marki wyróżniają wspaniałe kreacje i stroje na każdą okazję. Marka bazuje na nowatorskich i nietuzinkowych rozwiązaniach. Do produkcji poszczególnych modeli ubrań wykorzystywane są najlepsze gatunki materiałów.

Marka przywiązuje duża wagę i dbałość do detali i do wykończenia. Od kilku sezonów odzież Mango jest promowana przez jedną z bardziej znanych światowych modelek i celebrytek – Mirandę Kerr.

Efekty długoterminowej współpracy można zobaczyć w wielu różnych odsłonach. Kontrakt podpisany pomiędzy Mirandą Kerr a marką Mango zakłada całą serię lookbooków i kampanii reklamowych. Ich największa gwiazda ma występować w czasie sesji zdjęciowych i pokazów mody w ubraniach, które pochodzą z kolekcji Mango. Miranda Kerr rozpoczęła swoją karierę modeli już w wieku 13 lat. Wtedy to pojawiał się na okładce australijskiego magazynu młodzieżowego w skąpym stroju kąpielowym, czym wywołała skandal i dyskusję na temat pornografii wśród młodych, nastoletnich modelek. Z czasem gwiazda stała się twarzą marki Portmans. Bardzo szybko podbiła światowe rynki mody.Wielokrotnie znajdowała się na okładkach największych magazynów i czasopism poświęconych modzie, takich jak Elle, Glamour, Herper’s Bazaar czy Cosmopolitan.

Współpraca z marką Mango i promocja odzieży tej marki jest bardzo korzystna zarówno dla Mirandy jak i dla Mango. odpowiedzialność za stronę artystyczną współpracy ponosi duet Inez & Vinoodh. Zdjęcia do kolekcji zimowej 2013 zostały wykonane w Nowym Jorku. Modelka pozuje do zdjęć stojąc na dachu budynków, z których roztacza się zapierający dech w piersi widok na panoramę Manhattanu. Niektóre ze zdjęć do promocji marki wykonano także w studio. Zdjęcia są czarno-białe. Nawiązują w ten sposób do kampanii Saint Laurent, która miała bardzo duży wpływ na powstanie nowej kolekcji firmy Mango.

Marka ma sporą rzeszę wiernych fanek, które uwielbiają styl prezentowany przez australijską modelkę. Klientki wielokrotnie podkreślają, że w ubraniach tej marki klient czują się nie tylko bardzo kobieco i elegancko, ale także wygodnie, komfortowo i zawsze modnie.

Ubrania Mango można znaleźć nie tylko w największych galeriach handlowych w Polsce.

W naszej ofercie posiadamy m.in. bluzki, spódnice, sukienki, garsonki z nowszych kolekcji tej hiszpańskiej marki.

Polecamy

Nasz blog

Kendall Jenner

Urodzona 3 listopada 1995 roku w Los Angeles, Kendall Nicole Jenner robi zawrotną karierę w modelingu. Najstarsza z córek Kris i Bruce’a Jennera debiutowała w słynnym show „Z kamerą u Kardashianów”, pojawiała się też gościnnie w innych produkcjach telewizyjnych (serial „Hawaii Five-O”). Jednak począwszy od 2009 roku, skupiła się na modelingu, dając klanowi Jenner – …

Miranda Kerr i odzież Mango

Na polskim rynku można się spotkać z coraz większą ilością sklepów znanych, światowych marek. otwierają one swoje sklepy i butiki w dużych miastach oraz na terenie dużych centrów handlowych. Dzięki temu Polki mają okazję kupować ubrania znanych marek i odzież od znanych producentów. Jedną z lepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce jest marka Mango. Butiki …