A.P. Outlet

Fashion Center

Strona głównaOfertaZara – Zara Mikrodefekt* kolekcja jesień/zima 2016

Zara Mikrodefekt* kolekcja jesień/zima 2016

*mikrodefekt oznacza, że odzież może zawierać wady tj. rozprucie, brak guzików, przybrudzenia czy zepsuty zamek, które mogą być łatwo naprawione. Ten gatunek charakteryzuje się dużą różnorodnością modeli z najnowszych kolekcji.

Średni skład pakietu:

85 % odzież damska, 10 % odzież dziecięca i 5 % odzież męska

Akcesoria stanowią maksymalnie 5 % całego pakietu.

Pakiet minimum 50 szt.
Cena PROMOCYJNA ** 18 zł netto/szt.

**regularna cena 19 zł netto/szt została obniżona na okres do końca maja 2017 r. i może ulec zmianie w każdej chwili w związku ze zmianą kursu Euro lub zmianą ceny u zagranicznego dostawcy.

Duży Hurt od 5 000 szt – od 3,25 euro/szt. (cena uzależniona od ilości, jest ustalana indywidualnie do każdego zamówienia).

Polecamy

Nasz blog

Kendall Jenner

Urodzona 3 listopada 1995 roku w Los Angeles, Kendall Nicole Jenner robi zawrotną karierę w modelingu. Najstarsza z córek Kris i Bruce’a Jennera debiutowała w słynnym show „Z kamerą u Kardashianów”, pojawiała się też gościnnie w innych produkcjach telewizyjnych (serial „Hawaii Five-O”). Jednak począwszy od 2009 roku, skupiła się na modelingu, dając klanowi Jenner – …

Miranda Kerr i odzież Mango

Na polskim rynku można się spotkać z coraz większą ilością sklepów znanych, światowych marek. otwierają one swoje sklepy i butiki w dużych miastach oraz na terenie dużych centrów handlowych. Dzięki temu Polki mają okazję kupować ubrania znanych marek i odzież od znanych producentów. Jedną z lepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce jest marka Mango. Butiki …